Adwokat w Wilków (24-313)

Wilków - Adwokaci spełniają rożne misje. Nie tylko są odpowiedzialni za wniesienie sprawy do sądu ale także za inne misje:

  • Adwokat jest przede wszystkim doradzcą, który musi przesztrzegać zasady etyki i ofiarować swoim klientom pewne gwarancje (poufność, spójność, niezależność i zaadaptowane kwalifikacje).
  • Adwokat może pracować zarówno w zespole adwokackim jak i w kancelarii.
  • Adwokat ma obowiązek informować swoich klientów o ewolucjach prawa poskiego i jego konsekwencji. Spełnia on swoje usługi w różnych dziedzinach prawa : prawo gospodarcze, prawo rodzinne, prawo nieruchomości, prawo pracy, postępowania arbitrażowe oraz sądowe...)

Lubelskie – Adwokat w tym województwie broni swoich klientów i reprezentuje ich w sądzie. Instancje podzielone są na trzy sądownictwa: sądownictwo powszechne (sądy rejonowe, ogręgowe i apelacyjne), sądownictwo wojskowe (wojskowe sądy garnizonowe i okręgowe) i sądownictwo administracyjne.

Ile kosztuje adwokat?

Wilków - Honorarium adwokata jest ustalany indywidualnie z każdym klientem. Jest uzależniony od czasu i pracy poświęconym danej sprawie. Przed przyjęciem sprawy, adwokat powienien dokonać analizy problemu klienta i ocenić jakie będą koszta jego usług (stałe koszta, koszta zależne od czasu pracy i koszta związane z osiągnięciem celu). Adwokat musi być przejrzysty w swoich działaniach aby klient nie miał złych niespodzianek.

Możecie Państwo znaleść poniżej listę najbliższych Kancelarii adwokackich w mieście Wilków: